Wok Demeyere Industry 5 40850-880 30 cm chrom
Zdjęcia 6 |
Demeyere Industry 5 40850-880 24 cm 30 cm |
|
Korpus patelni wykonany jest z 5-warstwowego materiału. Wygodna pętla do zawieszania na uchwycie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Industry 5 40850-880 30 cm chrom
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Demeyere Wok stalowy Demeyere Industry 5 30 cm | 674 zł |
Demeyere, Wok 30 Cm | 492 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! no name Wok stalowy Demeyere Industry 5 - 30 cm - PA | 445 zł |
Modyfikacje Demeyere Industry 5 40850-880
Ceny na Demeyere Industry 5 40850-880 |
---|---|---|---|---|
Demeyere Industry 5 40850-858 24 cm stal nierdzewna | od 577 zł | 3 oferty | ||
Demeyere Industry 5 40850-880 30 cm chrom | od 492 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →