Patelnia Demeyere Ecoline 5 40850-803 32 cm stal nierdzewna
Zdjęcia 9 |
Demeyere Ecoline 5 40850-803 20 cm 32 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Ecoline 5 40850-803 32 cm stal nierdzewna
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia DEMEYERE Ecoline 5 32 cm | 700 zł |
Patelnia Płytka z Powłoką Duraslide Ultra 32 cm - Demeyere | 594 zł |
Patelnia DEMEYERE Ecoline 5 32 cm 408508030 | 700 zł |
Demeyere patelnia płytka z powłoką Duraslide Ultra 32 cm | 484 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Demeyere Ecoline 5 40850-803
Ceny na Demeyere Ecoline 5 40850-803 |
---|---|---|---|---|
Demeyere Ecoline 5 40850-800 20 cm chrom | od 339 zł | 5 oferty | ||
Demeyere Ecoline 5 40850-803 32 cm stal nierdzewna | od 452 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →