Patelnia Demeyere Multiline 7 40850-951 32 cm stal nierdzewna
Zdjęcia 5 |
Demeyere Multiline 7 40850-951 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Multiline 7 40850-951 32 cm stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia DEMEYERE Multiline 40850-951-0 32 cm | 970 zł |
Patelnia DEMEYERE Multiline 40850-951-0 32 cm 408509510 | 970 zł |
Patelnia Demeyere 24cm | 1 347 zł |
Demeyere Multiline 7 Indukcja Stal nierdzewna 32cm | 970 zł |
Patelnia stalowa DEMEYERE Multiline 7 40850-951-0 - 32 cm | 1 127 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →