Patelnia De Buyer Choc Resto Induction 8480.24 24 cm
De Buyer Choc Resto Induction 8480.24 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje De Buyer Choc Resto Induction 8480.24
Ceny na De Buyer Choc Resto Induction 8480.24 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Choc Resto Induction 8480.20 20 cm | od 210 zł | 6 oferty | ||
De Buyer Choc Resto Induction 8480.24 24 cm | od 276 zł | 2 oferty | ||
De Buyer Choc Resto Induction 8480.28 28 cm | od 313 zł | 4 oferty | ||
De Buyer Choc Resto Induction 8480.32 32 cm | od 373 zł | 4 oferty | ||
De Buyer Choc Resto Induction 8480.36 36 cm | od 620 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →