Patelnia Demeyere Proline 7 40850-939 32 cm
Zdjęcia 6 |
Demeyere Proline 7 40850-939 28 cm32 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Proline 7 40850-939 32 cm
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia DEMEYERE Proline 32 cm | 1 000 zł |
Demeyere Patelnia Demeyere Proline Ø 32 cm | 1 179 zł |
DEMEYERE Patelnia stalowa DEMEYERE Proline 7 40850-939-0 - 32 cm | 1 197 zł |
Patelnia DEMEYERE Proline 32 cm 408509390 | 1 000 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Demeyere Proline 7 40850-939
Ceny na Demeyere Proline 7 40850-939 |
---|---|---|---|---|
Demeyere Proline 7 40850-938 28 cm | od 739 zł | 3 oferty | ||
Demeyere Proline 7 40850-939 32 cm | od 757 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →