Zestaw naczyń Tefal Ingenio Emotion L8964S44
Zdjęcia 5 |
Tefal Ingenio Emotion L8964S44 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Ingenio Emotion L8964S44
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEFAL Zestaw garnków TEFAL L8964S44 Ingenio Emotion 4 elementy Srebrny | 249 zł |
Zestaw garnków TEFAL INGENIO EMOTION - 4 elementy | 249 zł |
Zestaw garnków TEFAL Ingenio Emotion L8964S44 (4 elementy) | 249 zł |
Tefal Ingenio Emotion L8964S55 Indukcja Stal nierdzewna 4 elementy | 279 zł |
Zestaw garnków TEFAL Ingenio Emotion L8964S44 (4 elementy) | 249 zł |
Tefal Ingenio Emotion L8964S55 Indukcja Stal nierdzewna 4 elementy | 279 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →