Zestaw naczyń Tefal Ingenio Unlimited L7639002
Zdjęcia 12 |
Tefal Ingenio Unlimited L7639002 |
|
Thermo-Signal pokazuje optymalną temperaturę do rozpoczęcia gotowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Ingenio Unlimited L7639002
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw patelni i garnków TEFAL INGENIO UNLIMITED - 13 elementów | 799 zł |
Tefal Ingenio Unlimited L7639002 Indukcja Aluminium 13 elementów | 799 zł |
Tefal Ingenio Unlimited L7639002 Indukcja Aluminium 13 elementów | 799 zł |
Ekwipunek:
- Wiadra 16/20 cm
- Patelnie 22/28 cm
- Patelnia do woka 26 cm
- Pokrywy szklane 16/20/24 cm
- Plastikowe wieczka 16/20 cm
- Zdejmowane uchwyty 2 szt
PolecamyPorównaj w tabeli →