Zestaw naczyń Tefal Jamie Oliver E314S774
Zdjęcia 10 |
Tefal Jamie Oliver E314S774 |
|
Thermo-Signal pokazuje optymalną temperaturę do rozpoczęcia gotowania.
Nadaje się do wszystkich typów kuchenek, w tym indukcyjnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Jamie Oliver E314S774
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw garnków TEFAL Jamie Oliver Kitchen Essential E314S774 (7 elementów) | 470 zł |
Tefal Jamie Oliver Kitchen Essential Indukcja Stal nierdzewna 7 elementów | 509 zł |
Zestaw garnków TEFAL Jamie Oliver Kitchen Essential E314S774 (7 elementów) | 470 zł |
Tefal Jamie Oliver Kitchen Essential Indukcja Stal nierdzewna 7 elementów | 509 zł |
W zestawie:
- Chochla z pokrywką 16 cm
- Rondel z pokrywką 20 cm
- Rondel z pokrywką 24 cm
- Patelnia 28 cm
Modyfikacje Tefal Jamie Oliver E314S774
Ceny na Tefal Jamie Oliver E314S774 |
---|---|---|---|---|
Tefal Jamie Oliver E314S774 | od 470 zł | 5 oferty | ||
Tefal Jamie Oliver E314SA74 | od 500 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →