Patelnia z dwoma uchwytami De Buyer Choc Extreme 8313.28 28 cm czarny
De Buyer Choc Extreme 8313.28 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje De Buyer Choc Extreme 8313.28
Ceny na De Buyer Choc Extreme 8313.28 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Choc Extreme 8313.20 20 cm czarny | od 263 zł | 3 oferty | ||
De Buyer Choc Extreme 8313.24 24 cm czarny | od 529 zł | 1 oferta | ||
De Buyer Choc Extreme 8313.28 28 cm czarny | od 684 zł | 2 oferty | ||
De Buyer Choc Extreme 8313.32 32 cm czarny | od 799 zł | 1 oferta | ||
De Buyer Choc Extreme 8313.36 36 cm czarny | od 959 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →