Patelnia De Buyer Choc Resto Induction 8480.20 20 cm
De Buyer Choc Resto Induction 8480.20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De Buyer Choc Resto Induction 8480.20 20 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
De Buyer Choc 5 Resto patelnia indukcyjna 20 cm | 279 zł |
Patelnia De Buyer 20cm | 211 zł |
Patelnia Choc Resto Induction, 20x4, 5 cm, czarna | 211 zł |
Patelnia Choc Resto Induction śr. 20 cm | D-8480-20, DE BUYER | 210 zł |
CHOC RESTO INDUCTION Patelnia okrągła śr. 20 cm DE BUYER | 211 zł |
Modyfikacje De Buyer Choc Resto Induction 8480.20
Ceny na De Buyer Choc Resto Induction 8480.20 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Choc Resto Induction 8480.20 20 cm | od 210 zł | 6 oferty | ||
De Buyer Choc Resto Induction 8480.24 24 cm | od 276 zł | 2 oferty | ||
De Buyer Choc Resto Induction 8480.28 28 cm | od 313 zł | 4 oferty | ||
De Buyer Choc Resto Induction 8480.32 32 cm | od 373 zł | 4 oferty | ||
De Buyer Choc Resto Induction 8480.36 36 cm | od 620 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →