Patelnia Demeyere Proline 7 40850-938 28 cm
Zdjęcia 6 |
Demeyere Proline 7 40850-938 28 cm32 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Proline 7 40850-938 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Demeyere Patelnia Demeyere Proline Ø 28 cm | 1 049 zł |
Demeyere Proline 7 Indukcja Stal nierdzewna 28cm | 739 zł |
Demeyere Proline 7 - patelnia płytka 28 cm | 1 049 zł |
Modyfikacje Demeyere Proline 7 40850-938
Ceny na Demeyere Proline 7 40850-938 |
---|---|---|---|---|
Demeyere Proline 7 40850-938 28 cm | od 739 zł | 3 oferty | ||
Demeyere Proline 7 40850-939 32 cm | od 757 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →