Patelnia Demeyere Multifunction 7 40850-955 32 cm
Zdjęcia 4 |
Demeyere Multifunction 7 40850-955 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Multifunction 7 40850-955 32 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
demeyere Wielofunkcyjna patelnia 32 cm 40850-955-0 | 1 045 zł |
Demeyere patelnia głęboka 2H 32 cm | 854 zł |
Demeyere Multifunction Patelnia Stalowa Głęboka 32 Cm | 859 zł |
Demeyere Multifunction 7 Indukcja Stal nierdzewna 32cm | 829 zł |
Modyfikacje Demeyere Multifunction 7 40850-955
Ceny na Demeyere Multifunction 7 40850-955 |
---|---|---|---|---|
Demeyere Multifunction 7 40850-952 20 cm | od 462 zł | 10 oferty | ||
Demeyere Multifunction 7 40850-953 24 cm | od 749 zł | 4 oferty | ||
Demeyere Multifunction 7 40850-954 28 cm | od 562 zł | 9 oferty | ||
Demeyere Multifunction 7 40850-955 32 cm | od 829 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →