Patelnia z dwoma uchwytami Demeyere Apollo 7 40850-767 28 cm
Zdjęcia 3 |
Demeyere Apollo 7 40850-767 24 cm28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Apollo 7 40850-767 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia DEMEYERE Apollo 28 cm | 799 zł |
Patelnia DEMEYERE Apollo 28 cm 408507670 | 799 zł |
Demeyere Apollo 7 Indukcja Stal nierdzewna 28cm | 799 zł |
Modyfikacje Demeyere Apollo 7 40850-767
Ceny na Demeyere Apollo 7 40850-767 |
---|---|---|---|---|
Demeyere Apollo 7 40850-766 24 cm | od 635 zł | 10 oferty | ||
Demeyere Apollo 7 40850-767 28 cm | od 799 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →