Patelnia Demeyere Apollo 7 40850-370 28 cm
Zdjęcia 6 |
Demeyere Apollo 7 40850-370 24 cm28 cm |
|
Stal nierdzewna z powłoką Silvinox.
Nadaje się do użytku w piekarniku i na wszystkich rodzajach płyt, w tym indukcyjnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Apollo 7 40850-370 28 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia DEMEYERE Apollo 28 cm | 669 zł |
Patelnia Głęboka 2h 28 cm - Demeyere | 722 zł |
Patelnia DEMEYERE Apollo 28 cm 408503700 | 669 zł |
Patelnia Demeyere 28cm | 849 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Demeyere Apollo 7 40850-370
Ceny na Demeyere Apollo 7 40850-370 |
---|---|---|---|---|
Demeyere Apollo 7 40850-368 24 cm | od 660 zł | 6 oferty | ||
Demeyere Apollo 7 40850-370 28 cm | od 669 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →