Patelnia z dwoma uchwytami Demeyere Apollo 7 40850-766 24 cm
Zdjęcia 3 |
Demeyere Apollo 7 40850-766 24 cm28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Apollo 7 40850-766 24 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia DEMEYERE Apollo 24 cm | 774 zł |
Patelnia Głęboka 2h z Pokrywką 24 cm - Demeyere | 764 zł |
Patelnia DEMEYERE Apollo 24 cm 408507660 | 774 zł |
Patelnia Demeyere wok 24cm | 899 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Demeyere Apollo 7 40850-766
Ceny na Demeyere Apollo 7 40850-766 |
---|---|---|---|---|
Demeyere Apollo 7 40850-766 24 cm | od 635 zł | 9 oferty | ||
Demeyere Apollo 7 40850-767 28 cm | od 799 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →