Chochla Demeyere Apollo 7 40850-220
Zdjęcia 5 |
Demeyere Apollo 7 40850-220 |
|
7-warstwowe aluminiowe dno InductoBase. Powłoka Silvinox zapobiega przebarwieniom i ułatwia czyszczenie.
Nadaje się do piekarnika i wszystkich rodzajów płyt, w tym indukcyjnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Apollo 7 40850-220
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rondel DEMEYERE Apollo 408502200 18 cm | 424 zł |
Demeyere rondelek stożkowy 1.5 ltr | 584 zł |
Rondel DEMEYERE Apollo 408502200 18 cm | 419 zł |
Rondelek Stożkowy 1.5 Ltr - Demeyere | 552 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Demeyere Apollo 7 40850-220
Ceny na Demeyere Apollo 7 40850-220 |
---|---|---|---|---|
Demeyere Apollo 7 40850-220 | od 419 zł | 9 oferty | ||
Demeyere Apollo 7 40850-221 | od 599 zł | 4 oferty | ||
Demeyere Apollo 7 40850-222 | od 679 zł | 7 oferty | ||
Demeyere Apollo 7 40850-223 | od 539 zł | 9 oferty | ||
Demeyere Apollo 7 40850-224 | od 608 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →