Chochla Demeyere Atlantis 7 40850-337
Zdjęcia 6 |
Demeyere Atlantis 7 40850-337 |
|
Stal nierdzewna 18/10 z powłoką Silvinox. 7-warstwowa podstawa z miedzi.
Nadaje się do piekarnika i wszystkich rodzajów płyt, w tym indukcyjnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Atlantis 7 40850-337
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rondelek z Pokrywką 1 Ltr - Demeyere | 722 zł |
Demeyere Rondelek z pokrywką DEMEYERE Atlantis 7 40850-337-0 - 1l | 693 zł |
Demeyere rondelek z pokrywką 1 ltr | 849 zł |
Demeyere, Rondelek Z Pokrywką 1 Ltr | 591 zł |
Demeyere Atlantis 7 40850-337-0 Indukcja Stal nierdzewna 1l | 750 zł |
Rondelek z pokrywką DEMEYERE Atlantis 7 40850-337-0 - 1l | 707 zł |
Rondelek Z Pokrywką 1 litr Atlantis 7 Demeyere | 849 zł |
Modyfikacje Demeyere Atlantis 7 40850-337
Ceny na Demeyere Atlantis 7 40850-337 |
---|---|---|---|---|
Demeyere Atlantis 7 40850-337 | od 591 zł | 7 oferty | ||
Demeyere Atlantis 7 40850-338 | od 950 zł | 1 oferta | ||
Demeyere Atlantis 7 40850-339 | od 1 025 zł | 1 oferta | ||
Demeyere Atlantis 7 40850-340 | od 916 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →