Patelnia głęboka Demeyere Industry 5 40850-745 18 cm
Zdjęcia 5 |
Demeyere Industry 5 40850-745 18 cm24 cm |
|
Korpus patelni wykonany jest z 5-warstwowego materiału. Wygodna pętla do zawieszania na uchwycie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Industry 5 40850-745 18 cm
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rondel DEMEYERE Industry 408507450 18 cm | 530 zł |
Rondelek Stożkowy 1.5 Ltr - Demeyere | 552 zł |
Rondel DEMEYERE Industry 408507450 18 cm | 530 zł |
Demeyere rondelek stożkowy 1.5 ltr | 599 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Demeyere Industry 5 40850-745
Ceny na Demeyere Industry 5 40850-745 |
---|---|---|---|---|
Demeyere Industry 5 40850-745 18 cm | od 529 zł | 9 oferty | ||
Demeyere Industry 5 40850-746 24 cm | od 574 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →