Patelnia Demeyere Alu Pro 5 40851-048 28 cm
Zdjęcia 6 |
Demeyere Alu Pro 5 40851-048 24 cm28 cm |
|
Korpus patelni z kutego aluminium z dnem Tripllnduc. 5-warstwowa powłoka nieprzywierająca Duraslide Titanium. Wygodna pętla do zawieszania na uchwycie.
Nadaje się do wszystkich rodzajów płyt, w tym indukcyjnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Alu Pro 5 40851-048 28 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia DEMEYERE Alu Pro 408510480 28 cm | 490 zł |
Demeyere Alu Pro 5 Indukcja Duraglide 28cm | 490 zł |
Demeyere Alu Pro 5 - patelnia głęboka 28 cm | 549 zł |
Głęboka patelnia tytanowa DEMEYERE Alu Pro 5 40851-048-0 - 28 cm | 642 zł |
Modyfikacje Demeyere Alu Pro 5 40851-048
Ceny na Demeyere Alu Pro 5 40851-048 |
---|---|---|---|---|
Demeyere Alu Pro 5 40851-047 24 cm | od 329 zł | 11 oferty | ||
Demeyere Alu Pro 5 40851-048 28 cm | od 490 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →