Patelnia głęboka Demeyere 5-Plus 40850-853 24 cm chrom
Demeyere 5-Plus 40850-853 |
|
Stop TriplInduc zapewni minimalne zużycie energii podczas gotowania, zwiększy wydajność w przypadku użycia na kuchenkach indukcyjnych i zapobiegnie deformacji dna po wielu latach użytkowania.
W patelni zastosowano stal Silvinox, która jest wolna od żelaza i zanieczyszczeń.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere 5-Plus 40850-853 24 cm chrom
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Sauté 2h z Pokrywką 24 cm - Demeyere | 977 zł |
Patelnia Demeyere Patelnia saut z 2 uchwytami i pokrywką Demeyere 5-Plus | 1 025 zł |
Demeyere Patelnia sauté z 2 uchwytami i pokrywką Demeyere 5-Plus - 24 cm | 1 009 zł |
Patelnia sauté z 2 uchwytami i pokrywką DEMEYERE 5-Plus 40850-853-0 - 24 c | 1 149 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →