Patelnia Demeyere Ecoline 5 40850-798 28 cm
Zdjęcia 5 |
Demeyere Ecoline 5 40850-798 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Ecoline 5 40850-798 28 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia DEMEYERE Ecoline 5 28 cm | 490 zł |
Patelnia Płytka z Powłoką Duraslide Ultra 28 cm - Demeyere | 492 zł |
Patelnia DEMEYERE Ecoline 5 28 cm 408508020 | 490 zł |
Demeyere patelnia płytka z powłoką Duraslide Ultra 28 cm | 516 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Demeyere Ecoline 5 40850-798
Ceny na Demeyere Ecoline 5 40850-798 |
---|---|---|---|---|
Demeyere Ecoline 5 40850-796 20 cm | od 360 zł | 7 oferty | ||
Demeyere Ecoline 5 40850-797 24 cm | od 399 zł | 12 oferty | ||
Demeyere Ecoline 5 40850-798 28 cm | od 490 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →