Wok Demeyere Alu Pro 5 40851-030 30 cm chrom
Zdjęcia 5 |
Demeyere Alu Pro 5 40851-030 |
|
Korpus patelni z kutego aluminium z dnem Tripllnduc. 5-warstwowa powłoka nieprzywierająca Duraslide Titanium. Wygodna pętla do zawieszania na uchwycie.
Nadaje się do wszystkich rodzajów płyt, w tym indukcyjnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Alu Pro 5 40851-030 30 cm chrom
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Demeyere Patelnia wok Demeyere Alu Pro 30 cm | 489 zł |
Demeyere Alu Pro 5 Indukcja Tytanowa 30cm | 499 zł |
Demeyere Alu Pro 5 - wok 30 cm | 499 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →