Patelnia z dwoma uchwytami Demeyere Alu Pro 5 40851-176 28 cm czarny
Zdjęcia 6 |
Demeyere Alu Pro 5 40851-176 |
|
Korpus patelni z kutego aluminium z dnem Tripllnduc. 5-warstwowa powłoka nieprzywierająca Duraslide Titanium. Wygodna pętla do zawieszania na uchwycie.
Nadaje się do wszystkich rodzajów płyt, w tym indukcyjnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Alu Pro 5 40851-176 28 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Demeyere Głęboka patelnia Demeyere Alu Pro Czarny | 789 zł |
Patelnia Demeyere Głęboka patelnia tytanowa z 2 uchwytami i pokrywką Demey | 649 zł |
Patelnia Głęboka 2h z Pokrywką 28 cm - Demeyere | 552 zł |
Głęboka patelnia tytanowa z 2 uchwytami i pokrywką Demeyere Alu Pro 5 - 28 | 568 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →