Patelnia Demeyere Multifunction 7 40850-952 20 cm
Zdjęcia 5 |
Demeyere Multifunction 7 40850-952 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Multifunction 7 40850-952 20 cm
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
demeyere Multifunction Paellapfan 20 cm 1005414 | 552 zł |
Patelnia DEMEYERE Multifunction 408509520 20 cm | 599 zł |
DEMEYERE Patelnia stalowa z 2 uchwytami DEMEYERE Multifunction 7 40850-952 | 638 zł |
Patelnia Głęboka 2h 20 Cm - Demeyere | 594 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Demeyere Multifunction 7 40850-952
Ceny na Demeyere Multifunction 7 40850-952 |
---|---|---|---|---|
Demeyere Multifunction 7 40850-952 20 cm | od 462 zł | 14 oferty | ||
Demeyere Multifunction 7 40850-953 24 cm | od 749 zł | 4 oferty | ||
Demeyere Multifunction 7 40850-954 28 cm | od 562 zł | 9 oferty | ||
Demeyere Multifunction 7 40850-955 32 cm | od 829 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →