Patelnia Demeyere Industry 5 40850-684 24 cm
Zdjęcia 5 |
Demeyere Industry 5 40850-684 20 cm24 cm |
|
Korpus patelni wykonany jest z 5-warstwowego materiału. Wygodna pętla do zawieszania na uchwycie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Industry 5 40850-684 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEMEYERE Patelnia stalowa DEMEYERE Industry 5 40850-684-0 - 28 cm | 671 zł |
Patelnia Demeyere Patelnia stalowa Demeyere Industry 5 | 659 zł |
Demeyere Industry Patelnia Płytka 28 Cm | 594 zł |
Demeyere Industry 5 Indukcja Stal nierdzewna 28cm | 699 zł |
Modyfikacje Demeyere Industry 5 40850-684
Ceny na Demeyere Industry 5 40850-684 |
---|---|---|---|---|
Demeyere Industry 5 40850-682 20 cm | od 407 zł | 20 oferty | ||
Demeyere Industry 5 40850-684 24 cm | od 594 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →