Patelnia Demeyere Multiline 7 40850-949 20 cm stal nierdzewna
Zdjęcia 5 |
Demeyere Multiline 7 40850-949 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Multiline 7 40850-949 20 cm stal nierdzewna
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEMEYERE Patelnia stalowa DEMEYERE Multiline 7 40850-949-0 - 24 cm | 794 zł |
Patelnia Płytka 24 cm - Demeyere | 637 zł |
Demeyere patelnia płytka 24 cm | 674 zł |
Demeyere Multiline Patelnia Stalowa Płytka 24 Cm | 649 zł |
Demeyere Multiline 7 Indukcja Stal nierdzewna 24cm | 699 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →