Patelnia Demeyere Ecoline 5 40850-800 20 cm chrom
Zdjęcia 7 |
Demeyere Ecoline 5 40850-800 20 cm 32 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Demeyere Ecoline 5 40850-800 20 cm chrom
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Płytka z Powłoką Duraslide Ultra 20 cm - Demeyere | 339 zł |
Patelnia Demeyere Patelnia nieprzywierająca Demeyere Ecoline 5 | 399 zł |
Demeyere Ecoline 5 Patelnia Płytka Z Powłoką Duraslide Ultra 20 Cm | 371 zł |
Patelnia Płytka Z Powłoką Duraslide Ultra 20 Cm Ecoline 5 Demeyere | 399 zł |
Modyfikacje Demeyere Ecoline 5 40850-800
Ceny na Demeyere Ecoline 5 40850-800 |
---|---|---|---|---|
Demeyere Ecoline 5 40850-800 20 cm chrom | od 339 zł | 5 oferty | ||
Demeyere Ecoline 5 40850-803 32 cm stal nierdzewna | od 452 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →