Patelnia do naleśników Ambition Magnat 34152 25 cm czarny
Ambition Magnat 34152 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ambition 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ambition.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ambition Magnat 34152 25 cm czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMBITION Patelnia AMBITION 34152 MAGNAT Czarny | 70 zł |
Patelnia AMBITION do naleśników Magnat 25 cm | 70 zł |
AMBITION PATELNIA NALEŚNIK 25CM MAGNAT | 106 zł |
Patelnia AMBITION do naleśników Magnat 25 cm | 60 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →