Patelnia Demeyere Alu Pro 5 40851-269 30 cm
Zdjęcia 7 |
Demeyere Alu Pro 5 40851-269 |
|
Ceramiczna powłoka nieprzywierająca Ceraforce. Odporność na temperaturę do 230°C. Technologia TripleInduc. Promienny kształt dołu.
Nadaje się do wszystkich rodzajów płyt, w tym indukcyjnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Demeyere 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Demeyere.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Demeyere Alu Pro 5 40851-269
Ceny na Demeyere Alu Pro 5 40851-269 |
---|---|---|---|---|
Demeyere Alu Pro 5 40851-265 20 cm | od 429 zł | 2 oferty | ||
Demeyere Alu Pro 5 40851-267 26 cm | od 399 zł | 3 oferty | ||
Demeyere Alu Pro 5 40851-269 30 cm | od 401 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →