Wok BALLARINI Ferrara FERG9V0.28U 28 cm szary
BALLARINI Ferrara FERG9V0.28U |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BALLARINI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BALLARINI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BALLARINI Ferrara FERG9V0.28U 28 cm szary
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ballarini Ferrara Granitium 26 cm Wok x | 140 zł |
Wok Granitowy Indukcyjny 28 cm - Ballarini | 212 zł |
Ballarini Wok granitowy indukcyjny Ballarini Ferrara 28 cm | 217 zł |
Patelnia Ballarini wok Ferrara 28cm | 249 zł |
Ballarini Ferrara Indukcja Granitium Extreme 28cm | 140 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →