Wok BALLARINI Murano 75002-937 30 cm szary
Zdjęcia 5 |
BALLARINI Murano 75002-937 |
|
Wskaźnik termiczny Thermopoint na uchwycie.
Nadaje się do wszystkich rodzajów płyt.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BALLARINI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BALLARINI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BALLARINI Murano 75002-937 30 cm szary
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia wok BALLARINI Murano 750029370 30 cm | 225 zł |
Ballarini Murano 75002-937-0 Indukcja Granitium Extreme 30cm | 219 zł |
Patelnia wok BALLARINI Murano 750029370 30 cm | 219 zł |
Ballarini Indukcyjny wok granitowy Ballarini Murano - 30 cm | 286 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →