Patelnia głęboka BALLARINI Avola 75002-922 24 cm
Zdjęcia 3 |
BALLARINI Avola 75002-922 24 cm28 cm |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BALLARINI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BALLARINI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BALLARINI Avola 75002-922 24 cm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ballarini Patelnia głęboka z 2 uchwytami Ballarini Avola - 24 cm | 243 zł |
Patelnia Głęboka 2h + Pokrywka 24 cm - Ballarini | 254 zł |
Patelnia Ballarini wok 24cm | 242 zł |
Ballarini Avola 75002-922-0 Indukcja Keravis 24cm | 200 zł |
Ballarini Avola Patelnia Głęboka Z 2 Uchwytami I Pokrywką 24 Cm | 258 zł |
Ballarini Avola 75002-922-0 Indukcja Keravis 24cm | 200 zł |
Patelnia Głęboka 2H + Pokrywka 24 Cm Avola Ballarini | 299 zł |
Modyfikacje BALLARINI Avola 75002-922
Ceny na BALLARINI Avola 75002-922 |
---|---|---|---|---|
BALLARINI Avola 75002-922 24 cm | od 200 zł | 7 oferty | ||
BALLARINI Avola 75002-923 28 cm | od 234 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →