Patelnia BALLARINI Murano 75002-929 28 cm
Zdjęcia 4 |
BALLARINI Murano 75002-929 |
|
Wskaźnik ciepła Thermopoint do energooszczędnego gotowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BALLARINI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BALLARINI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BALLARINI Murano 75002-929 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Płytka 28 cm - Ballarini | 229 zł |
Ballarini Indukcyjna patelnia granitowa Ballarini Murano - 28 cm | 234 zł |
Ballarini Murano 75002-929-0 Indukcja Granitium Extreme 28cm | 190 zł |
Ballarini Murano Patelnia Nieprzywierająca Płytka 28 Cm | 227 zł |
Ballarini Murano 75002-929-0 Indukcja Granitium Extreme 28cm | 190 zł |
Modyfikacje BALLARINI Murano 75002-929
Ceny na BALLARINI Murano 75002-929 |
---|---|---|---|---|
BALLARINI Murano 75002-927 24 cm | od 160 zł | 4 oferty | ||
BALLARINI Murano 75002-928 26 cm | od 130 zł | 15 oferty | ||
BALLARINI Murano 75002-929 28 cm | od 190 zł | 5 oferty | ||
BALLARINI Murano 75002-930 32 cm | od 229 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →