Patelnia BALLARINI Murano 75002-928 26 cm
Zdjęcia 4 |
BALLARINI Murano 75002-928 |
|
Wskaźnik ciepła Thermopoint do energooszczędnego gotowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BALLARINI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BALLARINI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BALLARINI Murano 75002-928 26 cm
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ballarini Indukcyjna patelnia granitowa Ballarini Murano - 20 cm | 174 zł |
Patelnia Ballarini 20cm | 199 zł |
Patelnia Płytka 26 cm - Ballarini | 212 zł |
Ballarini Murano 75002-928-0 Indukcja Granitium Extreme 26cm | 195 zł |
Ballarini Murano Patelnia Nieprzywierająca Płytka 26 Cm | 219 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje BALLARINI Murano 75002-928
Ceny na BALLARINI Murano 75002-928 |
---|---|---|---|---|
BALLARINI Murano 75002-927 24 cm | od 160 zł | 4 oferty | ||
BALLARINI Murano 75002-928 26 cm | od 130 zł | 15 oferty | ||
BALLARINI Murano 75002-929 28 cm | od 190 zł | 5 oferty | ||
BALLARINI Murano 75002-930 32 cm | od 228 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →