Patelnia BALLARINI Ferrara FERG5F0.24U 24 cm
Zdjęcia 10 |
BALLARINI Ferrara FERG5F0.24U |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BALLARINI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BALLARINI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BALLARINI Ferrara FERG5F0.24U 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ballarini Ferrara Granitium Indukcja Granitium Extreme 24cm | 140 zł |
Ballarini Ferrara Patelnia Granitowa Indukcyjna 24 Cm | 140 zł |
Ballarini Ferrara Granitium Indukcja Granitium Extreme 24cm | 140 zł |
Modyfikacje BALLARINI Ferrara FERG5F0.24U
Ceny na BALLARINI Ferrara FERG5F0.24U |
---|---|---|---|---|
BALLARINI Ferrara FERG5F0.20U 20 cm | od 90 zł | 4 oferty | ||
BALLARINI Ferrara FERG5F0.24U 24 cm | od 140 zł | 3 oferty | ||
BALLARINI Ferrara FERG5F0.26U 26 cm | od 154 zł | 9 oferty | ||
BALLARINI Ferrara FERG5F0.28U 28 cm | od 217 zł | 3 oferty | ||
BALLARINI Ferrara FERG5F0.32U 32 cm | od 190 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →