Patelnia BALLARINI Ferrara FERG5F0.28U 28 cm
Zdjęcia 10 |
BALLARINI Ferrara FERG5F0.28U |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BALLARINI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BALLARINI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BALLARINI Ferrara FERG5F0.28U 28 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ballarini patelnia granitowa indukcyjna 28 cm | 217 zł |
Patelnia Ballarini Ferrara 28cm | 249 zł |
Ballarini Ferrara Patelnia Granitowa Indukcyjna 28 Cm | 231 zł |
Ballarini FERRARA patelnia granitowa indukcyjna 28 cm (FERG5F0.28U) | 236 zł |
Ballarini Ferrara 28U | 255 zł |
Patelnia Granitowa Indukcyjna 28 Cm Ferrara Ballarini | 249 zł |
Modyfikacje BALLARINI Ferrara FERG5F0.28U
Ceny na BALLARINI Ferrara FERG5F0.28U |
---|---|---|---|---|
BALLARINI Ferrara FERG5F0.20U 20 cm | od 90 zł | 5 oferty | ||
BALLARINI Ferrara FERG5F0.24U 24 cm | od 140 zł | 3 oferty | ||
BALLARINI Ferrara FERG5F0.26U 26 cm | od 154 zł | 12 oferty | ||
BALLARINI Ferrara FERG5F0.28U 28 cm | od 217 zł | 6 oferty | ||
BALLARINI Ferrara FERG5F0.32U 32 cm | od 190 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →