Patelnia Berlinger Haus Black Rose BH-1644 26 cm czarny
Berlinger Haus Black Rose BH-1644 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Rose BH-1644 26 cm czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw patelni Berlinger Haus Black Rose, czarny, różowe złoto, 22 cm, 26 | 192 zł |
Zestaw patelni BERLINGER HAUS Black Rose Collection BH-1644 (2 elementy) | 219 zł |
ZESTAW 2 PATELNI GRANITOWYCH 22/26cm BERLINGERHAUS BLACK ROSE BH-1644 | 179 zł |
Zestaw patelni BERLINGER HAUS Black Rose Collection BH-1644 (2 elementy) | 219 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →