Patelnia BEKA Energy 13527284 28 cm
BEKA Energy 13527284 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BEKA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BEKA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BEKA Energy 13527284 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia energooszczędna 28 cm - Beka | 223 zł |
Beka Beka Patelnia z nieprzywierającą powłoką 28cm Energy 13527284 | 240 zł |
Patelnia Energooszczędna 28 Cm / Beka | 240 zł |
Patelnia energooszczędna 28 cm / BEKA | 248 zł |
Modyfikacje BEKA Energy 13527284
Ceny na BEKA Energy 13527284 |
---|---|---|---|---|
BEKA Energy 13527204 20 cm | od 153 zł | 2 oferty | ||
BEKA Energy 13527244 24 cm | od 171 zł | 2 oferty | ||
BEKA Energy 13527284 28 cm | od 223 zł | 4 oferty | ||
BEKA Energy 13527344 34 cm | od 260 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →