Patelnia do naleśników BALLARINI Ferrara 75003-110 25 cm szary
Zdjęcia 3 |
BALLARINI Ferrara 75003-110 |
|
Nieprzywierająca powłoka z mikrocząsteczkami granitu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BALLARINI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BALLARINI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BALLARINI Ferrara 75003-110 25 cm szary
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ballarini patelnia do naleśników 25 cm | 180 zł |
Ballarini Ferrara Granitium 75003-110-0 Indukcja Granitium Extreme non-sti | 140 zł |
Ballarini Indukcyjna patelnia do naleśników Ballarini Ferrara - 25 cm | 174 zł |
Patelnia Ballarini do naleśników 25cm | 199 zł |
Ballarini Ferrara Granitium 75003-110-0 Indukcja Granitium Extreme non-sti | 140 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →