Zestaw przyborów kuchennych Berlinger Haus Aquamarine BH-6238
Berlinger Haus Aquamarine BH-6238 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Aquamarine BH-6238
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZESTAW PRZYBORÓW KUCHENNYCH BERLINGER HAUS BH-6238 | 74 zł |
Zestaw naczyń Berlinger Haus Aqamarine, niebieski, 4 elementy, BH/6238 | 80 zł |
Zestaw Przyborów Kuchennych Berlinger Haus Bh-6238 Lumarko! | 86 zł |
ZESTAW PRZYBORÓW KUCHENNYCH BERLINGER HAUS BH-6238 | 96 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →