Patelnia BALLARINI Avola 75002-908 20 cm
Zdjęcia 5 |
BALLARINI Avola 75002-908 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BALLARINI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BALLARINI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BALLARINI Avola 75002-908 20 cm
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Płytka 20 cm - Ballarini | 161 zł |
Ballarini Patelnia indukcyjna Ballarini Avola - 20 cm | 165 zł |
Patelnia Ballarini 20cm | 162 zł |
Ballarini Avola 75002-908-0 Indukcja Keravis 20cm | 120 zł |
Ballarini Avola Patelnia Nieprzywierająca Płytka 20 Cm Czarna | 179 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje BALLARINI Avola 75002-908
Ceny na BALLARINI Avola 75002-908 |
---|---|---|---|---|
BALLARINI Avola 75002-908 20 cm | od 120 zł | 10 oferty | ||
BALLARINI Avola 75002-909 24 cm | od 195 zł | 8 oferty | ||
BALLARINI Avola 75002-910 26 cm | od 170 zł | 10 oferty | ||
BALLARINI Avola 75002-911 28 cm | od 180 zł | 3 oferty | ||
BALLARINI Avola 75002-912 32 cm | od 249 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →