Patelnia głęboka Fiskars Functional Form 1026575 26 cm czarny
Zdjęcia 7 |
Fiskars Functional Form 1026575 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars Functional Form 1026575 26 cm czarny
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fiskars Patelnia z pokrywką 26 cm 1026575 HNFISPTN1026575 | 221 zł |
Patelnia szefa kuchni Fiskars Functional Form 26 cm 1026575 | 229 zł |
Patelnia FISKARS Functional Form 26cm | 260 zł |
Fiskars Patelnia z pokrywką 26 cm 1026575 56229 | 230 zł |
Patelnia FISKARS Functional Form 26cm | 260 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →