Patelnia Fiskars All Steel 1023760 26 cm
Fiskars All Steel 1023760 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars All Steel 1023760 26 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia FISKARS All Steel 1064744 26 cm | 320 zł |
Patelnia FISKARS All Steel 1064744 26 cm 1023760 | 320 zł |
Fiskars Patelnia All Steel Ø26 cm | 349 zł |
Fiskars Fiskars Patelnia 26 cm all steel | 341 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Fiskars All Steel 1023760
Ceny na Fiskars All Steel 1023760 |
---|---|---|---|---|
Fiskars All Steel 1023759 24 cm | od 280 zł | 10 oferty | ||
Fiskars All Steel 1023760 26 cm | od 307 zł | 8 oferty | ||
Fiskars All Steel 1023761 28 cm | od 304 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →