Patelnia Fiskars Functional Form 1026574 28 cm
Fiskars Functional Form 1026574 24 cm28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars Functional Form 1026574 28 cm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia FISKARS Functional Form 28cm | 155 zł |
Patelnia FISKARS Functional Form 28cm 1026574 | 150 zł |
Fiskars Fiskars Fs.patelnia 28cm ff | 212 zł |
Patelnia Fiskars 28cm | 150 zł |
Fiskars Patelnia Functional Form 28 cm | 164 zł |
Patelnia FISKARS, 28cm | 199 zł |
Modyfikacje Fiskars Functional Form 1026574
Ceny na Fiskars Functional Form 1026574 |
---|---|---|---|---|
Fiskars Functional Form 1026572 24 cm | od 122 zł | 9 oferty | ||
Fiskars Functional Form 1026574 28 cm | od 150 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →