Patelnia Fiskars All Steel 1023759 24 cm
Fiskars All Steel 1023759 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars All Steel 1023759 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
All Steel Patelnia powlekana Ø 24 cm 1064743 | 280 zł |
Fiskars Fiskars Patelnia 24 cm all steel | 321 zł |
Patelnia Fiskars FISKARS PATELNIA 24 cm ALL STEEL | 280 zł |
Fiskars Patelnia All Steel Ø24 cm | 419 zł |
Modyfikacje Fiskars All Steel 1023759
Ceny na Fiskars All Steel 1023759 |
---|---|---|---|---|
Fiskars All Steel 1023759 24 cm | od 280 zł | 4 oferty | ||
Fiskars All Steel 1023760 26 cm | od 341 zł | 2 oferty | ||
Fiskars All Steel 1023761 28 cm | od 301 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →