Patelnia Fiskars Hard Face 1052248 26 cm czarny
Zdjęcia 4 |
Fiskars Hard Face 1052248 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars Hard Face 1052248 26 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FISKARS Patelnia szefa kuchni 26 cm/2,8 l z pokrywką HARD FACE STEEL (1052 | 390 zł |
Patelnia Fiskars Hardtec Superior 24cm | 432 zł |
Fiskars Fiskars Patelnia 26cm / 2,8l z pokrywką hard face steel szefa kuch | 499 zł |
Fiskars Patelnia Hard Face Steel z pokrywką 26 cm | 529 zł |
Fiskars Patelnia 26Cm / 2,8L Z Pokrywką Hard Face Steel Szefa Kuchni | 465 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →