Garnek KORKMAZ Alfa A1019
KORKMAZ Alfa A1019 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KORKMAZ 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KORKMAZ.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KORKMAZ Alfa A1019
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KORKMAZ GARNEK STALOWY 18/10 ZE STALOWĄ POKRYWKĄ 22x12cm 4.0L KORKMAZ ALFA | 226 zł |
Garnek z pokrywą, stal 4 | 122 zł |
Korkmaz Garnek na Indukcję Alfa 4.0 L | 147 zł |
Modyfikacje KORKMAZ Alfa A1019
Ceny na KORKMAZ Alfa A1019 |
---|---|---|---|---|
KORKMAZ Alfa A1017 | od 184 zł | 1 oferta | ||
KORKMAZ Alfa A1018 | od 211 zł | 1 oferta | ||
KORKMAZ Alfa A1019 | od 122 zł | 3 oferty | ||
KORKMAZ Alfa A1020 | od 244 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →