Garnek Fiskars Hard Face 1025232
Zdjęcia 7 |
Fiskars Hard Face 1025232 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars Hard Face 1025232
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fiskars Garnek z pokrywką Ø 22 cm Pojemność 5 litrów Hard Face Steel Odpow | 325 zł |
FISKARS Garnek 3,5 l z pokrywką HARD FACE STEEL (1052240) 1052240 | 421 zł |
Fiskars Hard Face 3.5 l 1052240 DO-NK-GAR-FIS-025 | 399 zł |
Garnek FISKARS Hard Face Steel 1052240 20 cm | 399 zł |
Garnek FISKARS Hard Face Steel 1052240 20 cm | 399 zł |
pokaż 13 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →