Chochla Fiskars All Steel 8115040
Fiskars All Steel 8115040 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars All Steel 8115040
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fiskars All Steel 1.5 l 1064750 srebrny DO-NK-GAR-FIS-021 | 239 zł |
Rondel FISKARS All Steel 1064750 16 cm | 258 zł |
Rondel FISKARS All Steel 1064750 16 cm | 250 zł |
Fiskars Rondel All Steel 1,5l | 279 zł |
Fiskars Fiskars Rondel z pokrywką 1,5l all steel | 281 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →