Chochla Fiskars Hard Face 1020874
Zdjęcia 6 |
Fiskars Hard Face 1020874 1.8 l2.5 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars Hard Face 1020874
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FISKARS Rondel 1,8 l z pokrywką Hard Face (1052226) 1052226 | 324 zł |
Fiskars Rondel Hard Face Steel FS1052226 | 304 zł |
Fiskars Fiskars Rondel z pokrywką 1,8l / 18cm hard face | 338 zł |
Fiskars Rondel Hard Face z pokrywką 1,8 L | 279 zł |
Fiskars Rondel Z Pokrywką 1,8L / 18Cm Hard Face | 316 zł |
Fiskars HARD FACE Rondel 1,8 l. z pokrywką | 375 zł |
Modyfikacje Fiskars Hard Face 1020874
Ceny na Fiskars Hard Face 1020874 |
---|---|---|---|---|
Fiskars Hard Face 1020874 | od 279 zł | 7 oferty | ||
Fiskars Hard Face 1027706 | od 286 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →